BIESIADA SILEŃSKA

| Opublikowane w: Silno
BIESIADA SILEŃSKA

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zaprasza 11 listopada do Wiejskiego Domu Kultury w Silnie na koncert :

„POLSKO – KOCHAM CIĘ”

Wystąpią:

Magdalena Chmielecka- sopran- solistka Opery Bałtyckiej w Gdańsku

Szymon Rona-tenor- solista Opery Nova w Bydgoszczy i Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Warszawie

Adam Zaremba-baryton, solista Opery Nova w Bydgoszczy

Larysa Tsyplakova- fortepian- pianista i korepetytor Opery Nova w Bydgoszczy

Oraz w roli konferansjera: Dorota Borowicz.

W koncercie usłyszymy utwory polskich kompozytorów m.in., arie z oper i pieśni Stanisława Moniuszki, którego dwusetną rocznicę urodzin obchodzimy w roku 2019; pieśni Mieczysława Karłowicza, utwory Ludomira Różyckiego oraz pieśni i piosenki patriotyczne.

Zapraszamy na wspólne celebrowanie Święta Niepodległości – 11 listopada godz. 16.00 Wstęp wolny!

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.