Śpij kochana - spektakl w WDK Silno

W niedzielę, 16 grudnia, oraz w poniedziałek, 17 grudnia, w naszym domu kultury gościliśmy teatr DIMMI ze spektaklem "Śpij, kochana". W niedzielę widzami byli mieszkańcy gminy Chojnice, w poniedziałek uczniowie Szkoły Podstawowej w Silnie. Oprawę muzyczną na żywo, zapewnił zespół "Pierwiastek z trzech". Spektakl był niesamowitym przeżyciem dla wszystkich widzów. Było śmiesznie a chwilami smutno. Spektakl niósł przesłanie o przyjaźni, przemijaniu i korzystaniu z życia, realizowaniu marzeń. Uczestnicy w niedzielę podziękowali za spektakl owacją na stojąco;)

Zapisz siędo naszego newslettera!