„Dzieci, Młodzież i Seniorzy Ojcu św. Janowi Pawłowi II”

„Dzieci, Młodzież i Seniorzy Ojcu św. Janowi Pawłowi II”

18 maja, w Ciechocinie odbyła się XVIII gminna edycja Spotkania Integracyjnego „Dzieci, Młodzież i Seniorzy Ojcu św. Janowi Pawłowi II”.

Wydarzenie rozpoczęło się nabożeństwem majowym w miejscowym kościele. Następnie uczestnicy przeszli na plac przy świetlicy wiejskiej, gdzie czekała na nich moc atrakcji. W programie był koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II - wystąpiły grupy seniorów z 14 miejscowości gminy Chojnice. Dzięki uprzejmości firmy Ginter na scenie wystąpił również kaszubski zespół "Purtki". Z programem tanecznym zprezentowały się dzieci z Ciechocina i Ogorzelin. Grupy przygotowały na tę okzję specjalne układy. Tradycyjnie zorganizowany został bieg uliczny dla dzieci i młodzieży. W tym roku wzięło w nim udział blisko 100 osób. Była też strefa zabaw dla dzieci, z watą cukrową i popcornem oraz pieczone kiełbaski dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Z okazji obchodów dwudziestolecia Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach, który był organizatorem tego wydarzenia, na placu przy świetlicy pojawiła się specjalna strefa z tematycznymi konkursami i zabawami.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem