Kiermasz charytatywny w Bramie Pomorza

W niedzielę, 24 marca, pracownicy naszego domu kultury brali udział w akcji dla hospicjum „Aniołowo” w Chojnicach. Gminny Ośrodek Kultury co roku organizuje warsztaty oraz kiermasz charytatywny w tym celu. Tego roku również tak było. W czasie warsztatów wykonywaliśmy dekoracje wielkanocne, oraz sprzedawaliśmy te, które wcześniej zostały przygotowane przez uczestników zajęć w świetlicach  i domach kultury w gminie Chojnice. Przyjechała nas także wesprzeć twórczyni ludowa, Helena Pawłowska, która oprócz przekazanych przez siebie dekoracji, również pomagała podczas wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i przekazane datki na ten szczytny cel.