Już po feriach…

Już po feriach…

Zakończyły się ferie zimowe w województwie pomorskim – również w naszej gminie i w naszych placówkach. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach przygotowali na ten czas bogatą ofertę zajęć skierowaną do dzieci i młodzieży z gminy Chojnice. W 18 placówkach prowadzonych przez GOK odbywały się karnawałowe bale, zajęcia plastyczne i techniczne, warsztaty kulinarne i manualne, wspólne czytanie bajek, „świetlicowe nocki” i wiele innych aktywności, które są nieodzownym elementem dni wolnych od nauki. Wśród bogatej oferty zajęć każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były wyjazdy do kina i kręgielni, wspólne gotowanie, tańce, gry, zabawy… Prócz zajęć z instruktorami GOK odbyło się też wiele spotkań z przedstawicielami różnych zawodów i pasjonatami wielu dziedzin. Uczestnicy gminnych zimowisk spotkali się m.in. z leśnikiem, weterynarzem, twórczyniami rękodzieła, mistrzyniami kuchni… Tworzyli też własne gry, podróżowali pociągiem, brali udział w seansach kina sferycznego, spacerach, obserwacjach przyrody. W organizację zajęć włączyły się też bibliotekarki i instruktor zajęć sportowych z Charzyków. Dzięki nim ferie w gminie Chojnice były bogatsze o zajęcia ruchowe i czytelnicze.

Wszystkie te atrakcje cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży z gminnych miejscowości. W miłym spędzeniu czasu nie przeszkodził nawet brak śniegu i deszczowa pogoda. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w uatrakcyjnienie ferii zimowych w placówkach Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach oraz uczestnikom ferii za aktywny w nich udział. Zapraszamy też do korzystania ze stałej oferty, także po feriach. Szczegółowe informacje na temat zajęć w każdej placówce znajdują się w zakładkach „Plan Zajęć”.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem