Ferie - dzień trzeci

Podczas zajęć trzeciego dnia zimowych wakacji najpierw stworzyliśmy wielokulturowy plakat, który zawisł przy wejściu do domu kultury. Plakat pokazuje nam, jak wiele narodowości żyje na świecie i jakie są między nami podobieństwa, a jakie różnice. Następnie zabraliśmy się za przygotowanie tortilli, na które każdy miał swój pomysł. Dzień zakończyliśmy grami w planszówki. Podczas ferii staramy się, aby nie tylko tworzyć nowe rzeczy, ale również zjeść coś smacznego. Grając w różne gry integrujemy się i dobrze przy tym bawimy.