Zimowy koncert w Silnie połączony ze zbiórką

| Opublikowane w: Silno
Zimowy koncert w Silnie połączony ze zbiórką

W ramach projektu Kultura Dostępna z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dniu 21-12-2015 o godz. 18:00 w WDK Silno miał miejsce piękny koncert pt. ”Zła zima - spotkanie z muzyką ilustracyjną” w wykonaniu artystów z Opery Nova z Bydgoszczy.
Koncert zimowy, ale również Bożonarodzeniowy, ponieważ zakończony został wspólnym śpiewaniem kolęd.
Koncert był tym bardziej wyjątkowy, ponieważ w jego trakcie odbywała się zbiórka rzeczowa dla poszkodowanej w trakcie niedawnego pożaru, rodziny z Silna. Poza darami, które przynieśli mieszkańcy Silna, swoją pomoc okazali również m.in. mieszkańcy ze Sławęcina oraz Lichnów.  Bardzo wszystkim dziękujemy za obecność oraz okazaną pomoc.
Aby obejrzeć zdjęcia zapraszamy do galerii