Poprawa dostępności Wiejskiego Domu Kultury w Silnie

Wieści z placu budowy c.d.

Prace posuwają się z dnia na dzień. Fundament pod platformę wylany, zasilanie doprowadzone. W ostatnim czasie pojawiły się już krawężniki wyznaczające bezpieczne dojście skarpy, elementy nowego murku i  pierwsze metry nowej polbrukowej nawierzchni. Zaczyna to dobrze wyglądać.Czekamy na montaż  najważniejszego elementu tj.platformy

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego"