Poprawa dostępności naszego domu kultury

Szanowni Państwo, spieszymy poinformować Was ,że projekt GOK w Chojnicach dotyczący  poprawy dostępności naszego domu kultury dla osób ze specjalnymi potrzebami  został w wyniku ponownej  oceny wybrany do dofinansowania .

Dzięki  środkom z budżetu gminy Chojnice  i wsparciu MKSIDN w kwocie 130tys. zł  możliwe będzie udostępnienie sal edukacyjnych na piętrze budynku domu kultury w Silnie   wszystkim tym, którym  stan zdrowia nie pozwalał na pokonanie  wielu schodów.

Czekamy z niecierpliwością na dalsze  informacje z Ministerstwa Kultury   dot. terminu podpisania umowy.

Zobaczcie jak za kilka miesięcy zmieni się otoczenie naszej placówki.