Wycieczka do Chojnickiego Centrum Kultury

Dzieci, które przygotowywały przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka, w środę pojechały na wycieczkę do Chojnickiego Centrum Kultury na seans filmowy. Wyjazd był nagrodą oraz podziękowaniem za zaangażowanie oraz poświecenie wolnego czasu na naukę swoich ról i wierszyków.

Film anomiwany, który obejrzeliśmy rozbawiał i wzruszał do łez, pokazał siłę przyjaźni oraz zapewniał, że trzeba wierzyć w swój sukces i starać się zrealizować swoje postanowienia.