Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIEŃ

GODZINA

ZAJĘCIA

02.03

pon.

16.00 –  17.00

17.00 – 19.30

19.30 – 20.00

gry planszowe

zajęcia plastyczne: marcowa gazetka

prace porządkowe

03.03

wt.

15.00 –  17.00

17.00 – 19.00

 

gry zręcznościowe: Okulary Czary-Mary, Pan Marchewka

zajęcia plastyczne: marcowa gazetka

 

04.03

środa

15.00 – 17.00

17.00  - 19.00

zajęcia manualne: drzewko szczęścia ( kamień, koraliki, drucik, klej)

gry zręcznościowe ( Rekin, Wesołe króliczki, Jenga)

 

05.03

czwt.

15.00 – 19.00

Świetlica nieczynna

 

06.03

Pt.

15.00 – 16.00

16.00 – 17.00

17.00 – 19.00

gry zręcznościowe ( Rekin, Ośmiornica, Jenga)

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych

Przygotowania do Dnia Kobiet

07.03

Sob.

16.00 – 20.00

 

Dzień Kobiet

10.03

wt.

15.00 – 17.00

17.00 – 19.00

gry zręcznościowe: Jenga, Wesołe króliczki, Ośmiornica

zajęcia manualne: koraliki Pyssla – Wielkanocne motywy

11.03

środa

 

15.00 –  17.00

17.00 – 19.00

 

gry planszowe ( Na zakupy, Grzybobranie, Chińczyk)

zajęcia plastyczne: wielkanocne kartki z użyciem maszyny wycinającej

12.03

czwt.

-

Świetlica nieczynna

13.03

Pt.

16.00 – 20.00

Warsztaty artystyczne dla dorosłych mieszkańców Racławek i gości z Gockowic – koszyki z siana

16.03

Pon.

15.00 – 19.00

Warsztaty artystyczne dla dzieci – koszyki i kury z siana

17.03

wt.

15.00 –  17.00

17.00 – 18.30

18.30 – 19.00

gry zręcznościowe: Jenga, Wesołe króliczki, Ośmiornica

zajęcia manualne: koraliki Pyssla – świąteczne motywy

prace porządkowe

18.03

Śr.

-

Świetlica nieczynna

19.03

czwt.

15.00 – 17.00

17.00 – 18.30

18.30 – 19.00

praca plastyczna: Zając  ze szpulki od nici

gry planszowe: Chińczyk, Grzybobranie

prace porządkowe

20.03

Pt.

15.00 –  16.30

16.30 – 17.30

17.30 – 19.00

Cymbergaj, tenis stołowy

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych

Gry zręcznościowe ( Wesołe króliczki, Chory Wilk, Ośmiornica)

23.03

Pon.

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

18.00 – 19.00

gry zręcznościowe: Jenga, Wesołe króliczki, Ośmiornica

zajęcia manualne: koraliki Pyssla – Wielkanocne motywy

tenis stołowy, cymbergaj

24.03

Wt.

15.00 –  17.00

17.00 – 18.30

 

18.30 – 19.00

gry wypatrywanki (Bystre oczko, Double)

zajęcia plastyczne: wielkanocne kartki z użyciem maszyny wycinającej

prace porządkowe

25.03

Śr.

15.00 – 17.00

17.00 – 19.00

Papier Mache – Zajączek Wielkanocny

Gry zręcznościowe ( Wesołe króliczki, Chory Wilk, Ośmiornica)

26.03.

Czwt.

15.00 – 17.00

17.00 – 19.00

Papier Mache – Zajączek Wielkanocny

Gry zręcznościowe ( Babeczki,Wesołe króliczki, Jenga, Ośmiornica)

27.03

pt.

15.00 –  16.30

16.30 – 17.30

17.30 – 19.00

Cymbergaj, tenis stołowy

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych

Gry zręcznościowe ( Wesołe króliczki, Chory Wilk, Ośmiornica)

30.03

pon.

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

18.00 – 19.00

tenis stołowy, cymbergaj

Scrapbooking: Elos Wielkanocny

gry wypatrywanki (Bystre oczko, Double)

31.03

wt.

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

18.00 – 19.00

tenis stołowy, cymbergaj

Scrapbooking: Elos Wielkanocny

Gry zręcznościowe ( Twister, Chory Wilk, Ośmiornica)

 

 

 

 

 

 

DATA

GODZINY ZAJĘĆ

Plan pracy na miesiąc luty2020

Świetlica Wiejska w Racławkach

03.02.

 

15.00 - 16.30

16.30 -18.30

18.30 - 19.00

 

Gry zręcznościowe ( Wesoły królik, Jenga, Muffinki, Twister)

Zajęcia plastyczne: fajerwerki ( praca wykonana farbami)

Prace porządkowe

04.02.

wtorek

 

15.00 - 16.30

16.30 -18.30

18.30 - 19.00

 

Zajęcia plastyczne: Gazetka świetlicowa o tematyce Walentynkowej

Gry planszowe (Chińczyk, Kolejka, Kraina Lodu)

Prace porządkowe

05.02.

środa

 

15.00 - 16.30

16.30 -17.30

17.30 - 19.00

Gry zręcznościowe ( Wesoły królik, Jenga, Muffinki, Twister)

Zajęcia muzyczne -  karaoke dla dzieci

Prace porządkowe

06.02

czwartek

17.00

Zebranie Wiejskie mieszkańców wsi Racławki

07.02

piątek

 

15.00–16.20

16.20-17.20

17.20- 18.30

18.30-19.00

 

 

Gry planszowe ( Chińczyk, Kolejka, Kraina Lodu)

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych na podstawie programu „Spójrz Inaczej”

Cymbergaj

Prace porządkowe

08.02

sobota

16.30 – 18.00

BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci

Tańce, zabawy, konkurencje, konkursy

10.02

pon.

 

Świetlica nieczynna

11.02

wt.

14.00 – 16.00

16.00 – 18.00

Gry zręcznościowe: tenis stołowy, cymbergaj, piłkarzyki

Zajęcia plastyczne: Walentynka  „Taaak… bardzo Cię Kocham”

 

12.02

śr.

13.40 – 17.40

Dzień gospodarczy

13.02

czwt.

15.00 - 16.00

16.00 - 18.30

18.30 – 19.00

Gry planszowe ( Trefliki na zakupach, Kolejka, Kraina Lodu)

Zajęcia techniczne: pudełko z papieru z okazji Dnia Zakochanych

Prace porządkowe

14.02

pt.

15.00 – 16.20

16.20 – 17.20

17.20 – 19.00

Zajęcia plastyczne: serce z papieru

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych na podstawie programu „Spójrz Inaczej”

Zajęcia konstrukcyjne: budujemy ze słomek konstrukcyjnych

17.02 pon

15.00 -17.00

17.00 -19.00

Światowy Dzień Kota

Zajęcia plastyczne:kotek z rolki po papierze

Zajęcia techniczne: wykonujemy ramkę xl z kartonu w kształcie głowy kota

18.02

Wt.

14.45 - 18.45

Gry planszowe i zręcznościowe

prace gospodarcze

19.02

Śr.

15.00 – 17.30

 

17.30 – 18.30

18.30 – 19.00

Świetlicowa kraina – zajęcia konstrukcyjne

Budujemy bazy, domki, statki i rakiety

Zajęcia plastyczne: kolaż z gazet ( proszę o przyniesienie starych gazet)

Prace porządkowe

20.02

Czwt.

15.00 – 16.00

16.00 – 17.00

17.00 – 19.00

Łamigłówki, zagadki, rebusy

Cymbergaj

Gry planszowe ( Trefliki na zakupach, Kolejka, Kraina Lodu)

21.02

Pt.

15.00 -15.30

15.30 -17.00

17.00 -19.00

Zajęcia plastyczne z użyciem foli aluminiowej ( proszę o przyniesienie folii aluminiowej)

Krzyżówki dla dzieci

Gry planszowe

24.02

pon

15.00 - 16.30

16.30 - 19.00

Gry planszowe ( Trefliki na zakupach, Kolejka, Kraina Lodu)

Zajęcia konstrukcyjne: budujemy rakiete

25.02

Wt.

15.00 - 17.00

17.00 – 19.00

zajęcia plastyczne „Dalmatyńczyk”-  praca z użyciem farb plakatowych, nauka techniki nakrapiania

Gry planszowe: Chińczyk, Kraina Lodu, Zakupy

 

26.02

Śr.

15.00 – 16.30

16.30 – 18.30

18.30 – 19.00

Zajęcia plastyczne: Tkaninowe obrazy

Gry Zręcznościowe (Twister, Jenga, Wesoły Królik)

Prace porządkowe

27.02

Czwt.

15.00-17.30

17.30- 18.30

18.30 - 19.00

Gry zręcznościowe ( Wesoły królik, Jenga, Muffinki, Twister)

Zajęcia plastyczne: słonik ze szpulki po niciach

Prace porządkowe

28.02

Pt.

15.00–16.20

16.20-17.20

17.20- 18.30

18.30-19.00

Gry planszowe ( Chińczyk, Kolejka, Kraina Lodu)

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych na podstawie programu „Spójrz Inaczej”

Cymbergaj

Prace porządkowe

 

 

 

 

DATA

GODZINY ZAJĘĆ

Plan pracy na miesiąc styczeń 2020

Świetlica Wiejska w Racławkach

02 – 03.01.

 

 

Świetlica nieczynna

 

07.01.

wtorek

 

15.00 - 16.30

16.30 -18.30

18.30 - 19.00

 

Gry zręcznościowe ( Wesoły królik, Jenga, Muffinki, Twister)

Zajęcia plastyczne: fajerwerki ( praca wykonana farbami)

Prace porządkowe

08.01.

środa

 

15.00 - 16.30

16.30 -18.30

18.30 - 19.00

Gry zręcznościowe ( Wesoły królik, Jenga, Muffinki, Twister)

Zajęcia muzyczne -  Spotkanie Dzieci i  Seniorów – kolędy i pastorałki

Prace porządkowe

09.01.

czwartek

15.00 - 16.30

 

 

16.30 -18.30

18.30 - 19.00

Zajęcia plastyczne: Zimowy pejzaż (praca z wykorzystaniem różnych materiałów: firanki, wata, papier)

Gry planszowe (Chińczyk, Kolejka, Kraina Lodu)

10.01

piątek

 

15.00–16.20

16.20-17.20

 

17.20- 18.30

18.30-19.00

 

 

Gry planszowe ( Chińczyk, Kolejka, Kraina Lodu)

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych na podstawie programu „Spójrz Inaczej” (Moja Rodzina)

Cymbergaj

Prace porządkowe

13.01

Pon.

13.30 –

17.30

 

 

Prezent dla babci „Świecznik” ( należy przynieść mały słoik)

Prezent dla dziadka „Podkładka pod kubek”

14.01

Wt.

15.00

 

Mroźne eksperymenty – P. Ola Karowska

Nowa Cerkiew

 

15.01

Śr.

 

 

 

15.00

Dzień integracyjny. Do Świetlicy Wiejskiej w Racławkach zawitają uczestnicy zajęć w Świetlicy Wiejskiej w Nowej Cerkwi i Lotynia. Odbędą się zajęcia plastyczne, manualne i integracyjne.

WARSZTATY PLASTYCZNE

Pingwinka Malwinka i Pingwin Edwin zapraszają na warsztaty artystyczne malowania na drewnie

Wykonamy dwa pingwiny i stworzymy dla nich zimową odzież

Zajęcia płatne: 5 zł

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE I MANUALNE

Drzewo przyjaźni  ( dziecko z każdej placówki wykonuje prace manualną z użyciem koralików Pyssle, wszystkie łącznie stworzą duże, kolorowe drzewo)

Prace porządkowe

16.01

Czwt.

14.00 - 15.20

15.20 - 18.00

Gry Zręcznościowe (Twister, Jenga, Wesoły Królik)

Zajęcia z zawodowym fotoreporterem Panem Olkiem Knitter

Poznamy pracę fotoreportera w praktyce, będziemy przeprowadzać i udzielać wywiady, nagramy własny film.

17.01

Pt.

14.00 – 14.40

14.40 – 17.30

17.30 – 18.00

Czytamy fragmenty z książki „Kubuś Puchatek”

Zajęcia plastyczne: Plakat z wizerunkiem Kubusia Puchatka oraz ulubionym cytatem

Prace porządkowe

20.01 pon

Seans: 10.00

Wyjazd do Kina w Chojnicach „Tajni i Fajni” ( wyjazd bezpłatny: nagroda)

21.01

Wt.

14.00 – 16.00

16.00 – 18.00

 

Zajęcia plastyczne: Tkaninowe obrazy

Gry Zręcznościowe (Twister, Jenga, Wesoły Królik)

22.01

Śr.

14.00 – 17.30

 

17.30 – 18.00

Świetlicowa kraina – zajęcia konstrukcyjne

Budujemy bazy, domki, statki i rakiety

Prace porządkowe

23.01

Czwt.

14.00 - 16.00

 

16.00 - 19.00

 

Świetlicowa kraina – zajęcia konstrukcyjne

Budujemy bazy, domki, statki i rakiety

Wyjazd z seniorami do Klawkowa

24.01

Pt.

14.00 - 15.30

15.30 - 18.00

Zabawy z ciastoliną

Łapacze snów z użyciem koralików pyssla


 

 

 

 

27.01

pon

15.00-17.30

17.30- 18.30

18.30 - 19.00

Gry zręcznościowe ( Wesoły królik, Jenga, Muffinki, Twister)

Zajęcia plastyczne: maski karnawałowe

Prace porządkowe

28.01

Wt.

15.00 - 17.00

 

17.00 – 19.00

zajęcia plastyczne „Dalmatyńczyk”-  praca z użyciem farb plakatowych,

nauka techniki nakrapiania

Gry planszowe: Chińczyk, Kraina Lodu, Zakupy

 

29.01

Śr.

 

Świetlica zamknięta

30.01

Czwt.

15.00-17.30

17.30- 18.30

18.30 - 19.00

Gry zręcznościowe ( Wesoły królik, Jenga, Muffinki, Twister)

Zajęcia plastyczne: Pingwin z tekturowej rolki

Prace porządkowe

31.01

Pt.

15.00–16.20

16.20-17.20

17.20- 18.30

18.30-19.00

Gry planszowe ( Chińczyk, Kolejka, Kraina Lodu)

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych na podstawie programu „Spójrz Inaczej”

Cymbergaj

Prace porządkowe

 

 

 

 

Grudzień 2019

DZIEŃ

GODZINA

ZAJĘCIA

02.12

pon.

15.00 –  17.00

17.00 – 18.30

 

18.30 – 19.00

gry planszowe

zajęcia plastyczne: świąteczne dekoracje  z użyciem maszyny wycinającej

prace porządkowe

03.12

wt.

15.00 –  17.00

17.00 – 18.30

18.30 – 19.00

gry zręcznościowe: Okulary Czary-Mary, Pan Marchewka

zajęcia plastyczne: świąteczna gazetka

prace porządkowe

04.12

środa

-

świetlica nieczynna

05.12

czwt.

15.00 – 17.00

17.00  - 18.30

 

18.30 – 19.00

zajęcia manualne: ozdoby choinkowe

zmiana dekoracji w świetlicy ( ubieranie choinki, zawieszenie świątecznych dekoracji)

prace porządkowe

06.12

Pt.

Seans: 17.00

mikołajkowy wyjazd do kina

kino Kingsajz

film familijny: Ratujmy Florę

09.12

pon.

17.00

 

pokoleniowe warsztaty artystyczne:  wiklinowe drzewko

10.12

wt.

17.00

pokoleniowe warsztaty artystyczne:  ramka z wikliny

11.12

środa

 

15.00 –  17.00

17.00 – 18.30

 

18.30 – 19.00

gry planszowe

zajęcia plastyczne: świąteczne kartki z użyciem maszyny wycinającej

prace porządkowe

12.12

czwt.

15.00 – 19.00

Przygotowania świetlicy w Racławkach do spotkania pracowników Gminnego Ośrodka Kultury

13.12

Pt.

15.00 -19.00

Spotkanie pracowników Gminnego Ośrodka Kultury

16.12

Pon.

15.00 –  17.00

17.00 – 18.30

 

18.30 – 19.00

gry planszowe

zajęcia plastyczne: świąteczne kartki z użyciem maszyny wycinającej

prace porządkowe

17.12

wt.

15.00 –  17.00

17.00 – 18.30

18.30 – 19.00

gry zręcznościowe: Jenga, Wesołe króliczki, Ośmiornica

zajęcia manualne: koraliki Pyssla – świąteczne motywy

prace porządkowe

18.12

Śr.

15.00 – 17.00

17.00 – 18.30

18.30 – 19.00

praca plastyczna: Mikołaj ze szpulki od nici

gry planszowe: Chińczyk, Grzybobranie

prace porządkowe

19.12

czwt.

15.00 – 17.00

17.00 – 19.00

gry zręcznościowe: Jenga, Wesołe króliczki, Ośmiornica

przygotowania świetlicy do spotkania wigilijnego

 

20.12

Pt.

16.00 – 18.00

Spotkanie wigilijne dla dzieci i seniorów

20.12 – 01.01.2020

-

Świetlica nieczynna

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem