Wyjazd do Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach

Dzisiaj odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę Publiczną w Charzykowach.

Dzieci przeczytały już poprzednio wypożyczone książki, więc przyszła pora na poznanie kolejnych historii i udział w przygodach nowych bohaterów.

Na miejscu czekała na nas niespodzianka, dzieci mogły wykonać własne żaglówki oraz zapoznać się z książkami o tej tematyce.

Korzystając z okazji oraz pięknej pogody, po zajęciach w bibliotece udaliśmy się nad Jezioro Charzykowskie, gdzie pod czujnym okiem pana ratownika, dzieci mogły popluskać się w wodzie.

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie ciekawych zajęć.

Pozdrawiamy!