Lekcja teatralna w Chojnickim Centrum Kultury

Podopieczni Świetlicy Wiejskiej w Racławkach odwiedzili dzisiaj Chojnickie Centrum Kultury,  gdzie mogli wziąć udział w lekcji tetralnej. Zobaczyli, jak funkcjonuje kino, wydrukowali swoje własne bilety, zajrzeli za kulisy oraz w inne zakątki, dostępne tylko dla pracowników. Zobaczyli również świetną prezentację, dzięki której poznali wiele nowych pojęć teatralnych oraz dowiedzieli się, jakie cechy musi posiadać dobre przedstawienie.

Za cudownie przeprowadzone warsztaty bardzo dziękujemy!

Dzieci nie zdążyły jeszcze wyjść z kina, a już obmyślały scenariusz przedstawienia, które zorganizujemy w naszej świetlicy, co jest najlepszym dowodem na to, że lekcja teatralna trafiła w serca naszych milusińskich.

Pozdrawiamy!