Nocka z sowami

Za nami ostatnie zajęcia z projektu, w którym brali udział podopieczni naszej świetlicy, pt. "W książeczce płynie rzeczka...".

Odwiedziła nas Pani Grażyna z Zaborskiego Parku Krajobrazowego i przekazała mnóstwo ciekawych informacji o sowach.

Na początku obejrzeliśmy świetną prezentację,  później porównaliśmy pióra sowy z innymi ptakami, a na zakończenie poszliśmy do pobliskiego parku z nadzieją na zobaczenie sowy.

Po zajęciach tematycznych, nocka potoczyła się jak zawsze, było dużo śmiechu, kalambury, mini dyskoteka, pyszne przekąski oraz karaoke.

Pozdrawiamy!