Zajęcia z panią Justyną z Zaborskiego Parku Krajobrazowego

Dzisiaj odwiedziła nas pani Justyna z Zaborskiego Parku Krajobrazowego i poprowadziła zajęcia pn. "Mieszkańcy Lasu". Dzięki świetnej prezentacji, dzieci w ciekawy sposób poznały różne fakty dotyczące zwierząt zamieszkujących Bory Tucholskie. Pomogły w tym również gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, m.in. memory, giga puzzle, czy nowa wersja zabawy w ciuciubabkę.

W poniedziałek kolejne zajęcia z cyklu "W książeczce płynie rzeczka, w książeczce szumi las...". Zapraszamy!