WAKACJE-WIOSKA GÓRNICZA, PARK LINOWY, 09.08.2019

| Opublikowane w: Pawłowo
WAKACJE-WIOSKA GÓRNICZA, PARK LINOWY, 09.08.2019

UCZESTNICY "TEMATYCZNYCH WAKACJI" PRZEZ CAŁY CZAS ICH TRWANIA ZBIERALI PUNKTY ZA UDZIAŁ W ZAJĘCIACH. 5 SIERPNIA ODBYŁO SIĘ PODSUMOWANIE ZAJĘĆ I PODLICZENIE PUNKTÓW. OSOBY Z NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĄ POJECHAŁY W NAGRODĘ 9 SIERPNIA NA WYCIECZKĘ DO PIŁY K. GOSTYCYNA. W RAMACH WYCIECZKI UCZESTNICY SPĘDZILI CZAS W TAMTEJSZYM PARKU LINOWYM, GDZIE MOGLI SPRAWDZIĆ SWOJĄ SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ I ZMIERZYĆ SIĘ ZE SWOIMI SŁABOŚCIAMI POKONUJĄC PRZESZKODY NA WYSOKOŚCI. PO WYSIŁKU BYŁ CZAS NA POSIŁEK ORAZ DRUGA CZĘŚĆ PROGRAMU WYCIECZKI: POBYT W "WIOSCE GÓRNICZEJ". ZAJĘCIA OBEJMOWAŁY WARSZTATY WYROBU MYDEŁKA WĘGLOWEGO ORAZ GRĘ TERENOWĄ: POSZUKIWANIE SKARBU GÓRNIKA WILHELMA KRUGERA POŁĄCZONĄ ZE ŚCIEŻKĄ DYDAKTYCZNĄ Z WYKORZYSTANIEM URZĄDZEŃ AUDIOPRZEWODNIKA I SPOTKANIE ZE SKARBNIKIEM (DUCHEM KOPALNI).NA ZAKOŃCZENIE BYŁO KARMIENIE ZWIERZĄT Z WIEJSKIEJ ZAGRODY ORAZ POBYT NA XIX-WIECZNYM  PLACU ZABAW.