Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Data

Czas trwania zajęć

Plan pracy na czerwiec-sierpień 2019 r.

Świetlica Wiejska w Pawłowie

24-26.06.

Poniedziałek-środa

Wyjazd do Harcerskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce –biwak.

Zbiórka 24.06 o godz. 16.20, wyjazd godz. 16.30

Powrót 26.06 ok. godz. 15.30

27.06

Czwartek

11.00-13.00

13.00-15.00

Rozpoczęcie „Tematycznych wakacji”-omówienie programu zajęć, zasady uczestnictwa, karta uczestnika zajęć.

Gry i zabawy integracyjne.

28.06

Piątek

11.00-15.00

„Piątek-dzień gier i zabaw”: „klasy”, „kolory”, „lina”, „skakanka”.

01.07.

Poniedziałek

11.00-15.00

„Sportowy poniedziałek”-zajęcia sportowe na boisku, placu zabaw i siłowni (w razie niepogody w świetlicy: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, x-box).

02.07.

Wtorek

11.00-12.00

12.00-15.00

Wyjście w teren-zbieranie materiałów do zajęć plastycznych.

„Artystyczny wtorek”-obrazki z naturalnych materiałów (kwiaty, trawy, gałązki, liście, nasiona).

03.07.

Środa

11.00-15.00

Warsztaty kulinarne prowadzone przez wolontariuszy: „Kulinarna środa”-kuchnia francuska: ślimaki z ciasta francuskiego (zapisy na listę produktów do zajęć u instruktora).

Gry i zabawy integracyjne.

04.07.

Czwartek

11.00-15.00

„Muzyczny czwartek”-karaoke, muzyczna „Zgaduj-zgadula”.

05.07.

Piątek

09.30-14.30

Wyjazd do Charzykowa- turniej piłki nożnej, zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Zbiórka o godz. 09.20, wyjazd o godz. 09.30

Planowany powrót ok. godz. 14.30

08.07.

Poniedziałek

11.00-15.00

„Sportowy poniedziałek”-zajęcia sportowe na boisku, placu zabaw i siłowni (w razie niepogody w świetlicy: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, x-box).

09.07.

Wtorek

10.30-15.00

Wyjazd do Świetlicy Wiejskiej w Kłodawie-spotkanie integracyjne „Baloniada”.

Zbiórka o godz. 10.20, wyjazd o godz. 10.30, planowany powrót ok. godz. 15.00

10.07.

Środa

11.00-15.00

Warsztaty kulinarne prowadzone przez wolontariuszy: „Kulinarna środa”-kuchnia włoska: pizza (zapisy na listę produktów do zajęć u instruktora).

Gry i zabawy integracyjne.

11.07.

Czwartek

11.00-15.00

„Muzyczny czwartek”-wspólna zabawa przy muzyce, „malowanie twarzy”, „wakacyjni przebierańcy"

12.07.

Piątek

20.00-09.00

„Noc w świetlicy”-gr. młodsza (6-10 lat).

15.07.

Poniedziałek

11.00-15.00

„Sportowy poniedziałek”-zajęcia sportowe na boisku, placu zabaw i siłowni (w razie niepogody w świetlicy: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, x-box).

16.07.

Wtorek

11.00-12.00

12.00-15.00

Wyjście w teren-zbieranie materiałów do zajęć plastycznych.

„Artystyczny wtorek”-malowanie polnych traw, tworzenie kompozycji w antyramach.

17.07.

Środa

11.00-15.00

Warsztaty kulinarne: „Kulinarna środa”-kuchnia polska: drożdżowe bułeczki z owocami (zapisy na listę produktów do zajęć u instruktora).

Gry i zabawy integracyjne.

18.07.

Czwartek

11.00-15.00

„Dzień z OSP w Pawłowie”-prezentacja jednostki, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, współzawodnictwo drużynowe (tor z przeszkodami), poczęstunek.

19.07.

Piątek

09.30-14.30

Wyjazd do Charzykowa-turniej piłki plażowej, zajęcia sportowo-rekreacyjne (zamek dmuchany, pole golfowe, gokarty, kule wodne).

Zbiórka o godz. 09.20, wyjazd o godz. 09.30, planowany powrót ok. godz. 14.30

22.07.

Poniedziałek

11.00-15.00

„Sportowy poniedziałek”-zajęcia sportowe na boisku, placu zabaw i siłowni (w razie niepogody w świetlicy: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, x-box).

23.07.

Wtorek

11.00-14.20

Wyjazd do Chojnic na kręgielnię-nagroda dla osób, które przygotowały program z okazji „Dnia kobiet”( (w przypadku wolnych miejsc  z oferty mogą odpłatnie skorzystać inne osoby).

Zakup posiłku w kręgielni na koszt uczestnika).

Zbiórka o godz. 11.30, wyjazd o godz. 11.40, planowany powrót ok. godz. 14.20

24.07.

Środa

11.00-15.00

Warsztaty kulinarne prowadzone przez wolontariuszy „Kulinarna środa”-kuchnia meksykańska: „meksykańskie kąski w tortilli” (zapisy na listę produktów do zajęć u instruktora).

Gry i zabawy integracyjne.

25.07.

Czwartek

11.00-15.00

„Muzyczny czwartek”-„Muzyczne potyczki”-współzawodnictwo.

26.07.

Piątek

11.00-15.00

„Piątek-dzień gier i zabaw”: gry planszowe, karty, puzzle.

27.07.

Sobota

15.00-19.00

Festyn sołecki- blok zajęć dla dzieci: konkursy z nagrodami, zabawy, „malowanie twarzy”.

29.07.

Poniedziałek

11.00-15.00

„Sportowy poniedziałek”-zajęcia sportowe na boisku, placu zabaw i siłowni (w razie niepogody w świetlicy: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, x-box).

30.07.

Wtorek

11.00-15.00

„Artystyczny wtorek”-malowanie palcami.

31.07.

Środa

11.00-15.00

Warsztaty kulinarne prowadzone przez wolontariuszy: „Kulinarna środa”-kuchnia amerykańska: ciasteczka brownie (zapisy na listę produktów do zajęć u instruktora).

Gry i zabawy integracyjne.

01.08.

Czwartek

11.00-15.00

„Muzyczny czwartek”-konkurs muzyczny „Mini playback show”.

02.08.

Piątek

11.00-15.00

Wyjazd do Chojnic-pizzeria, kino „Kingsajz” nagroda dla osób, które przygotowały program z okazji „Dnia matki i ojca”( (w przypadku wolnych miejsc  z oferty mogą odpłatnie skorzystać inne osoby).

Zakup posiłku w pizzerii na koszt uczestnika).

Zbiórka o godz. 10.20, wyjazd o godz. 10.30, planowany powrót ok. godz. 15.30

05.08.

Poniedziałek

11.00-15.00

Podsumowanie i zakończenie „Tematycznych wakacji”-ogłoszenie wyników, wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród dla uczestników.

06.08.

Wtorek

11.00-15.00

„Artystyczny wtorek”- wodne graffiti na placu przy świetlicy ( uczestnicy przynoszą pędzle, zabawki „na wodę”, ręcznik lub ubranie na zmianę).

07.08.

Środa

11.00-15.00

Warsztaty kulinarne prowadzone przez wolontariuszy: „Kulinarna środa”-kuchnia niemiecka: kruche ciasteczka maślane. (zapisy na listę produktów do zajęć u instruktora).

Gry i zabawy integracyjne.

08.08.

Czwartek

11.00-15.00

„Muzyczny czwartek”-karaoke, zabawy przy muzyce.

09.08.

Piątek

08.50-18.00

Wyjazd do Gostycyna: Park linowy, pobyt w Wiosce Górniczej-nagroda dla uczestników „Tematycznych wakacji”( nagroda dla zwycięzców „Tematycznych wakacji”).

Zbiórka o godz. 08.50, wyjazd ok. godz. 09.00, planowany powrót ok. godz. 18.00.

12.08.

Poniedziałek

11.00-15.00

„Sportowy poniedziałek”-zajęcia sportowe na boisku, placu zabaw i siłowni (w razie niepogody w świetlicy: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, x-box).

13.08.

Wtorek

11.00-15.00

„Artystyczny wtorek”- „Pocztówka z wakacji” (projektowanie i wykonanie pracy, technika dowolna).

14.08.

Środa

11.00-15.00

„Baloniada”-zabawy z balonami wypełnionymi wodą (uczestnicy przynoszą balony, zabawki „ na wodę”, ręczniki, ubranie na zmianę).

15.08.

Czwartek

Świetlica nieczynna.

16.08.

Piątek

20.00-09.00

„Noc w świetlicy”-gr. starsza ( 10-18 lat).

19-30.08

Poniedziałek-piątek

Świetlica nieczynna-urlop.

 

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem