Strysza Buda - parki rozrywki

Zwiedzaniem parków rozrywki w Stryszej Budzie zakończyły się świetlicowe, wakacyjne zajęcia. Wspólnie z placówką z Kłodawy, uczestnicy "Tematycznych wakacji" przez kilka godzin spędzili czas w Kaszubskim Parku Miniatur, gdzie mogli obejrzeć 70 makiet budynków i budowli z całego świata w miniaturze. Odważni mogli przejść Zamek Strachów, a najmłodsi zwiedzić Mini Zoo i Bajkową Krainę. Następnie kolorową kolejką grupa udała się do Kaszubskiego Parku Gigantów z takimi atrakcjami jak: samolot Tupolew, strefa z gigantycznymi przedmiotami, np: krzesło, buty, aleja z owadami,ptakami i rybami w rozmiarze XXXL. Kaszubski Gracik to kolejny punkt zwiedzania. Z bliska można było obejrzeć pojazdy z bajek, seriali czy filmów. Była część z pojazdami wojskowymi oraz ciągnikami i maszynami rolniczymi. Oprócz tego na uczestników czekał szereg innych atrakcji. Zapraszamy do galerii!!!