"Tematyczne wakacje 2022" - podsumowanie, piknik, urodzinowe życzenia

Wakacje w naszej placówce dobiegają końca. Kolejna edycja "Tematycznych wakacji" sprawdziła się jako formuła wakacyjnych zajęć. Dodatkowe atrakcje z jakich mogli skorzystać uczestnicy to m. in: wyjazd do parku linowego, gra terenowa w Nadleśnictwie Woziwoda, piknik muzyczny i Zeglarska Gra Terenowa w Charzykowy, "nocowanie w świetlicy" czy udział w realizacji projektów. Pamiętaliśmy w tym czasie o życzeniach urodzinowych dla Pani Henryki i Pani Sołtys, które wspierają naszą działalność za co serdecznie Paniom dziękujemy. Przedstawiciele placówki odwiedzili z życzeniami również Księdza Proboszcza. 12.08 odbyło się podsumowanie gry-zabawy "Tematyczne wakacje". Były słodkie upominki, każdy uczestnik otrzymał na pamiatkę swoją Kartę Uczestnika i bilet - nagrodę na wyjazd do Parku Rozrywki w Lubnicy. 16.08 odbyło się zakończenie wakacji w świetlicy w formie pikniku. Z powodu niepewnej pogody, piknik w plenerze nie potrwał zbyt długo i został przeniesiony do świetlicy, gdzie oficjalnie zakończył się cykl wakacyjnych zajęć.