Warsztaty taneczne i plastyczne, 08 - 16.08

Uczestnicy wakacyjnych zajęć w naszej świetlicy, przez kilka dni będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach tanecznych i plastycznych. Warsztaty taneczne "Tańce narodowe i ludowe" poprowadzi tancerz, instruktor i choreograf Wojciech Chylewski. Z grupą dzieci i młodzieży przygotuje kilka układów, które po zajęciach "przypominających" we wrześniu zostaną zaprezentowane szerszej publiczności. Warsztaty plastyczne "Malowanie portretów" poprowadzi Martyna Sztupecka - Ryngwelska,  absolwentka dwóch wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, uczestniczka i laureatka konkursów plastycznych i modowych. W trakcie zajęć prowadząca omówi podstawowe zasady malowania portretów i udzieli wskazówek jak można sporządzić portret na podstawie archiwalnego zdjęcia. Prace wykonane podczas warsztatów zostaną wykorzystane przy organizacji wystawy podczas wrześniowych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Zapraszamy do udziału!!!