Warsztaty taneczne i plastyczne, 08 - 16.08

Uczestnicy wakacyjnych zajęć w naszej świetlicy, przez kilka dni będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach tanecznych i plastycznych. Warsztaty taneczne "Tańce narodowe i ludowe" poprowadzi tancerz, instruktor i choreograf Wojciech Chylewski. Z grupą dzieci i młodzieży przygotuje kilka układów, które po zajęciach "przypominających" we wrześniu zostaną zaprezentowane szerszej publiczności. Warsztaty plastyczne "Malowanie portretów" poprowadzi Martyna Sztupecka - Ryngwelska,  absolwentka dwóch wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, uczestniczka i laureatka konkursów plastycznych i modowych. W trakcie zajęć prowadząca omówi podstawowe zasady malowania portretów i udzieli wskazówek jak można sporządzić portret na podstawie archiwalnego zdjęcia. Prace wykonane podczas warsztatów zostaną wykorzystane przy organizacji wystawy podczas wrześniowych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Zapraszamy do udziału !!!

Zapisz siędo naszego newslettera!