Wyjazd do Bydgoszczy - Teatr Polski "Pchła Szachrajka", dzieci i młodzież, 09.10

Wyjazd do Bydgoszczy - Teatr Polski

W ramach realizacji projektu "Klasyka literatury polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice" 9 października grupa dzieci i młodzieży z Pawłowa wspólnie z koleżeństwem ze Swornegaci, Angowic i Czartołomia pojechała do Teatru Polskiego w Bydgoszczy na spektakl "Pchła Szachrajka". Młodzi widzowie byli pod wrażeniam tego co się działo na scenie, tym bardziej, że część z nich w teatrze gościła po raz pierwszy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że takich wyjazdów powinno być więcej. W drodze powrotnej był przystanek w Stopce na posiłek i krótkie zwiedzanie tamtejszego skansenu.