Słoneczny poniedziałek na zajęciach ceramicznych

W miniony poniedziałek, w domu kultury w Ogorzelinach, na zajęciach ceramicznych dzieci z wielkim zapałem pracowały z gliną. Wykonały piękne patery i miski, które przypominają ogromne liście. Ten akcent przyrodniczy dodaje charakteru powstającym dziełom i przywołuje wiosnę, która wraz z promieniami słońca zagląda do naszej pracowni. Z wielkim upragnieniem wyglądamy już ciepłych dni, by przenieść się z sal domu kultury na plac i pracować z gliną na kole.

Zapraszamy na kolejne zajęcia już w następny poniedziałek.