Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach

WIEJSKI DOM KULTURY W OGORZELINACH
ul. Boczna 1, Ogorzeliny
89-620 Chojnice
tel. 533 343 476

Pracownicy:

Marzena Zgrzebniak - kierownik WDK, marzenaz@gokchojnice.pl
Sabina Stolpa - instruktor, sabinas@gokchojnice.pl
Natalia Krzoska - instruktor, nataliak@gokchojnice.pl

 

Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach został otwarty w 1992r. Jego budowę rozpoczęto już na przełomie lat 80. i 90. XX w – miał wówczas nosić nazwę „Ludowy Dom Kultury”. W 2006 roku budynek przeszedł gruntowny remont -  wykonano nową elewację i pokrycie dachowe, został też wyposażony w scenę. Wszystkie sale zostały zmodernizowane i przystosowane do zajęć odbywających się w ośrodku.

WDK w Ogorzelinach organizuje wiele cyklicznych imprez takich jak Dożynki, Andrzejki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet czy Dzień Dziecka. Placówka posiada również bogatą ofertę skierowaną do seniorów, którzy m.in. angażują się w zajęcia przygotowane w ramach rządowego  Programu Na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. W ośrodku można wziąć udział w zajęciach plastycznych, muzycznych, warsztatach wikliniarskich czy ceramicznych. Organizowane są również wycieczki, biwaki, festyny, także przy współpracy z miejscową szkołą.

Godziny otwarcia

DzieńGodzina
Poniedziałek
12:00 - 18:00
Wtorek 12:00 - 18:00
Środa 12:00 - 18:00
Czwartek 12:00 - 18:00
Piątek 12:00 - 18:00

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem