Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

 

 

CZERWIEC

20.06.2019

Czwartek

Nieczynne

Święto Bożego Ciała

21.06.2019

Piątek

Nieczynne

Urlop instruktora

24.06.2019

Poniedziałek

10.00 – 15.00

15.00 – 19.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

25.06.2019

Wtorek

13:00 – 15.00

15.00 – 19.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

 

26.06.2019

Środa

Nieczynne

Urlop instruktora.

27.06.2019

Czwartek

10:00 – 18.00

13.00 – 14.00

15:00 – 19:00

Zajęcia muzyczne – indywidualne lekcje

Pracownia komputerowa dla dzieci i młodzieży.
Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

28.06.2019


Piątek

12.00 – 18.00

Przygotowania do Festynu Rodzinnego

29.06.2019

Sobota

15.00 – 20.00

20:00 – 2:00

Festyn rodzinny

Zabawa taneczna

LIPIEC

1.07.2019

Poniedziałek

13.00 – 14.00

15:00 – 19:00

Siatkówka na świeżym powietrzu

 

Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

2.07.2019

Wtorek

14.00 – 15.00

15:00 – 19:00

Zajęcia sportowe – guma, linka, klasy

 

Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

3.07.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – piłka nożna

 

Zajęcia kulinarne – sorbet truskawkowy/ciasteczka kolorowe

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

4.07.2019

Czwartek

12.00 – 14.00 14.00 – 16.00 16.00 – 18.00

Zajęcia taneczne – zumba

Zajęcia plastyczne – malujemy piaskiem

Czwartkowe spotkanie seniorów

5.07.2019

Piątek

10.00 - 13.30

Turniej piłki nożnej Festyn sportowo - rekreacyjny na kompleksie boisk Orlik w
Charzykowach.

(Zapisy i zgody rodziców do odbioru u instruktora)

Wyjazd ok. godz. 9.00 – powrót ok .godz. 14.30

7.05.2019

Niedziela

16.00 – 18.00

Spektakl dla dzieci i młodzieży w reżyserii studia teatralnego z Krakowa „KRAK-ART”

pt. „Piraci i skarb pustyni”

informacje na plakatach

8.07.2019

Poniedziałek

12.00 – 14.30

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe – x-box

Poniedziałkowe spotkanie grupy „Młodzieżowe ozdóbki i inne robótki”

9.07.2019

Wtorek

10.00 – 14.00

14.00 – 15.00

15.00 – 16.00

Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci i młodzieży

Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, pracownia komputerowa.

10.07.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – siatkówka

Zajęcia kulinarne – spaghetti

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

11.07.2019

Czwartek

12.00 – 14.00 14.00 – 16.00 16.00 – 18.00

Zajęcia taneczne – zumba

Zajęcia plastyczne – rzeźbienie w mydle

Czwartkowe spotkanie seniorów

12.07.2019

Piątek

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Baloniada – siatkówka balonowa.

Gry i zabawy na świeżym powietrzu: badminton

Zabawy ruchowe – x-box

15.07.2019

Poniedziałek

12.00 – 14.30

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe – x-box

Poniedziałkowe spotkanie grupy „Młodzieżowe ozdóbki i inne robótki”

16.07.2019

Wtorek

10.00 – 14.00

13.00 – 15.00

15.00 – 16.00

Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci i młodzieży

Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, pracownia komputerowa.

17.07.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – piłka nożna

Zajęcia kulinarne –  gofry

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

18.07.2019

Czwartek

12.00 – 14.00 14.00 – 16.00 16.00 – 18.00

Zajęcia taneczne – zumba

Zajęcia plastyczne – drzewko szczęścia

Czwartkowe spotkanie seniorów

19.07.2019

Piątek

10.00 – 13.30

Turniej siatkówki plażowej – plaża w Charzykowach

(Zapisy i zgody rodziców do odbioru u instruktora)

Wyjazd ok. godz. 9.00 – powrót ok .godz. 14.30

22.07.2019

Poniedziałek

12.00 – 13.30

14.00 – 15.00

15.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe – x-box

Zajęcia instruktorskie – projekt Seniorzy

23.07.2019

Wtorek

12.00 – 13.00

13.00 – 15.00

15.00 – 18.00

Makrama

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci i młodzieży

Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, pracownia komputerowa.

24.07.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – piłka nożna

Zajęcia kulinarne –  Panna Cotta

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

25.07.2019

Czwartek

12.00 – 14.00 14.00 – 16.00 16.00 – 18.00

Zajęcia taneczne – zumba

Zajęcia plastyczne – origami

Czwartkowe spotkanie seniorów

26.07.2019

 

Piątek

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

18.00 – 21.00

Zabawy ruchowe – x-box

Grill dla dzieci i młodzieży

Dyskoteka dla dzieci i młodzieży

29.07.2019

Poniedziałek

12.00 – 14.30

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe – x-box

Poniedziałkowe spotkanie grupy „Młodzieżowe ozdóbki i inne robótki”

30.07.2019

Wtorek

12.00 – 13.00

13.00 – 15.00

15.00 – 18.00

Pyssle

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci i młodzieży

Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, pracownia komputerowa.

31.07.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – piłka nożna

Zajęcia kulinarne –  gofry z owocami

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

SIERPIEŃ

1.08.2019

Czwartek

12.00 – 14.00 14.00 – 16.00 16.00 – 18.00

Zajęcia taneczne – zumba

Zajęcia plastyczne – quilling

Czwartkowe spotkanie seniorów

2.08.2019

Piątek

18.00 – 8.00

Obóz przetrwania – nocka dla dzieci w WDK.

(informacje i zgody rodziców u instruktora)

5.08.2019

Poniedziałek

12.00 – 14.30

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe – x-box

Poniedziałkowe spotkanie grupy „Młodzieżowe ozdóbki i inne robótki”

6.08.2019

Wtorek

12.00 – 13.00

13.00 – 15.00

15.00 – 18.00

Pyssle

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci i młodzieży

Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, pracownia komputerowa.

7.08.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – piłka nożna

Zajęcia kulinarne –  ciasteczka z lentilkami

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

8.08.2019

Czwartek

12.00 – 14.00 14.00 – 16.00 16.00 – 18.00

Zajęcia taneczne – zumba

Zajęcia plastyczno - techniczne – bransoletki

Czwartkowe spotkanie seniorów

8,9,10.08 SZANTY CHARZYKOWY

9.08.2019

Piątek

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

 

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu - plenerowa siłownia, plac zabaw.

Zajęcia dowolne.

12.08.2019

Poniedziałek

12.00 – 14.30

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe – x-box

Poniedziałkowe spotkanie grupy „Młodzieżowe ozdóbki i inne robótki”

13.08.2019

Wtorek

12.00 – 13.00

13.00 – 15.00

15.00 – 18.00

Pyssle

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci i młodzieży

Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, pracownia komputerowa.

14.08.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – piłka nożna

Zajęcia kulinarne –  rogaliki

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

15.08.2019

Czwartek

NIECZYNNE

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

16.08.2019

Piątek

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

 

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu - plenerowa siłownia, plac zabaw.

Zajęcia dowolne.

19.08.2019

Poniedziałek

12.00 – 14.30

15.00 – 16.00

16.00 – 18.00

Pracownia komputerowa : gry i zabawy

Zabawy ruchowe – x-box

Poniedziałkowe spotkanie grupy „Młodzieżowe ozdóbki i inne robótki”

20.08.2019

Wtorek

12.00 – 13.00

13.00 – 15.00

15.00 – 18.00

Pyssle

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci i młodzieży

Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, pracownia komputerowa.

21.08.2019

Środa

12.00 – 14.00

14.30 – 16.30

16.30 – 18.00

Zajęcia sportowe – piłka nożna

Zajęcia kulinarne –  Naleśniki z owocami

(informacje u instruktora)

Pracownia komputerowa: gry i zabawy planszowe

22.08.2019

Czwartek

14.00 – 21.00

Zakończenie Wakacji Pełne Atrakcji

Festyn dla dzieci ze wszystkich placówek

Gminnego Ośrodka Kultury

(Wspólna gra terenowa, ognisko, dyskoteka)

23.08.2019

Piątek

 

Przygotowania do dożynek parafialnych

26.08.2019

Poniedziałek

 

Przygotowania do dożynek parafialnych

27.08.2019

Wtorek

 

Przygotowania do dożynek parafialnych

28.08.2019

Środa

 

Przygotowania do dożynek parafialnych

29.08.2019

Czwartek

 

Przygotowania do dożynek parafialnych

30.08.2019

Piątek

 

Przygotowania do dożynek parafialnych

31.08.2019

Sobota

 

DOŻYNKI PARAFIALNE

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem