Teatr DIMMI w Ogorzelinach

20 października mieliśmy zaszczyt gościć w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach teatr DIMMI. Aktorzy przedstawili wspaniały spektakl pełen humoru, a zarazem prawdziwej przesłanki na temat ogromu przyjaźni, jaką można odnaleźć w prostym, codziennym  życiu. Bohaterowie spektaklu lalkowego "Śpij kochanie" to Dzika Świnia, Rudy Lis i Muszka. Radość całego życia, pełnego przygód, radości, wzlotów i upadków, zawarta w jednym dniu. Niesamowite przedstawienie, które zachwyciło i napełniło emocjami ponad stu widzów, bardzo podobało się zarówno dzieciom, jak i starszym widzom.