Spektakl "Śpij kochana" w Ogorzelinach

Spektakl

Teatr DIMMI w Ogorzelinach

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zaprasza na spektakl lalkowy „Śpij kochana” w wykonaniu aktorów Teatru DIMMI. Spektakl to opowieść o przyjaźni małej Muszki z  Dziką Świnią i Rudym Lisem. Przypadkowi przyjaciele przeżywają wspólnie całe życie w ciągu jednego dnia. Czy ich  dzień będzie wypełniony wszystkim tym, co w życiu wydarzyć się powinno? Widzowie mogą przekonać się o tym 20 października (niedziela) w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach. Początek spektaklu o godz. 18.00

Występom aktorów będzie towarzyszyła autorska muzyka zespołu „Pierwiastek z trzech”.

Spektakl jest dedykowany dzieciom, ale może zachwycić odbiorcę w każdym wieku. Zachęcamy do rodzinnego udziału w wydarzeniu. Wstęp jest bezpłatny.

Spektakl jest elementem projektu „Różne oblicza romantyzmu – od teatru do patriotyzmu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem