Warsztaty plastyczne w Ogorzelinach

Warsztaty plastyczne w Ogorzelinach

W miniony piątek -  4.10.2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbyły się pierwsze warszaty plastyczne z regionalistą i plastykiem realizowane z dofinansowania projektu pn. "Historia o tym, że nawet  z kuchni drogi mogą wieść ku wolności".

Dzieci i młodzież z dużym zainteresowaniem wysłuchały wykładu Pana Andrzeja Lorbieckiego na temat życiorysów bohaterek naszego regionu. Następnie przeanalizowały je i każde z nich wybrało po jednej postaci, na bazie której stworzą pod okiem Pana Romana Szyszki portret.

Zajęcia z projektu budziły w uczestnikach nie kryte zainteresowanie nie tylko samymi postaciami, ale także stylem ich życia oraz miejscem ich narodzin i śmierci. Najmłodsi zadawali mnóstwo ciekawych i przemyślanych pytań, z którymi mierzyli się Pan Andrzej i Pan Roman.

Kontunuacja projektu nastąpi już w kolejny piątek.

Zapraszamy do fotorelacji.

 

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem