Wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy

| Opublikowane w: Angowice, Nowy Dwór, Ogorzeliny
Wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy

W minioną sobotę odbył się wyjazd do Opery na sztukę "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki.
W wyjeździe wzięli udział seniorzy, dorośli i młodzież ze świetlic w Kruszce, Racławkach, Angowicach, Nowym Dworze oraz z Domu Kultury w Ogorzelinach.

„Straszny Dwór” -  Dzieło Moniuszki doskonale wpisało się w realizowany przez GOK projekt pn.: „Różne oblicza romantyzmu – od teatru do patriotyzmu”, którego celem jest umożliwienie mieszkańcom gminy Chojnice udziału w wydarzeniach nawiązujących do polskiego teatru romantycznego o znaczeniu narodowym.