Kolejna wygrana wychowanki WDK Ogorzeliny

| Opublikowane w: Ogorzeliny
Kolejna wygrana wychowanki WDK Ogorzeliny

Poraz kolejny wychowanka Wiejskiego Domu Kutlury w Ogorzelinach Michaela Sigmanska, tworząca pod czujnym okiem p. Romana Szyszki, stanęła na podium w miedzynarodowym konkursie plastycznym. Tym razem otrzymała wyróźnienie w I Międzynarodowym Konkursie Sztuk Wizualnych BATIK 2019" - "Wyobraźnia malowana batikiem". Konkurs organizowany przez Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice, na który wpłynęło ponad 100 prac, miał na celu m .in. promowanie batiku jako unikatowej techniki malarskiej, wspisanej na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Gratulujemy!!!