Portrety - malowanie

Dnia 12.10.2018r. w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbyły się trzecie warsztaty z zakresu malowania projektów w ramach projektu "Niepodległa".

Tym razem grupa przystąpiła już do punktu kulminacyjnego, czyli malowania wcześniej wykonanych szkicy.

Zaskakujące są efekty pracy młodzieży z naszej placówki.

Już w przyszły piątek odbędą się ostatnie zajęcia, podczas których uczestnicy będą dopracowywać swoje prace, które będą zaprezentowane na wystawie razem z pracami młodzieży z pozostałych placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach.

Zapraszamy do fotorelacji z warsztatów plastycznych.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Zapisz siędo naszego newslettera!