O Nawałnicy zapomnieć pora, czyli krajobraz okiem seniora! - warsztaty

W dniach 21-22.06.2018r. rozpoczął się w Naszym Wiejskim Domu Kultury projekt dla seniorów pod nazwą "O nawałnicy zapomnieć pora, czyli krajobraz okiem seniora".
Warsztaty przeprowadzone zostały z przedstawicielem Zaborskiego Parku Krajobrazowego oraz  architektem krajobrazu.

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy dowiedzieli się, jakie bylo znacznie ogrodów dawnych, jakie pełniły funkcje i jak je zakładano. Rozmawialiśmy też o miejscu zwie rząt i owadów w ogrodzie. Jak je zwabić? Jak zatrzymać? Które z nich są porzyteczne a które trzeba jak najszybciej wyprosić?

Dziś kolejna część tego interesującego spodkania. Zapraszamy serdecznie wszytkich uczestników projektu.

Zapisz siędo naszego newslettera!