Majówka "Na Szlaku Kultur" w Ogorzelinach

Majówka

Dnia 3 maja 2017 r. o godz. 15.00 przy Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbyła się Majówka pt. "Na Szlaku Kultur" przy współpracy z Stowarzyszeniem 'Dworek Polski" oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Ogorzelin.  Tego dnia wspólnie uczciliśmy Święto uchwalenia Konstytucji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci korzystały bezpłatnie z parku rozrywki. Odbyły się również konkursy sportowe. Nie zabrakło także słodkich nagród. Około godz 17.00 odbył się koncert wokalno-instrumentalny sekcji muzycznej; uczniów którzy na codzień uczęszczają na zajęcia muzyczne do Domu Kultury. Kolejną atrakcją była przejażdżka konna dla dzieci. Około godz. 18.00 rozpoczął się II Konkurs Kapel Ludowych o Puchar Wójta Gminy Chojnice. Każdy mógł posłuchać i potańczyć przy muzyce ludowej wykonanej przez zespoły z całej Polski. W tym roku Puchar Wójta gminy Chojnice zdobył zespół "Sczyrzycanie". Dziękujemy serdecznie wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z imprezy:

Zapisz siędo naszego newslettera!