Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w Ogorzelinach odbył się w miłej atmosferze i… „rozkwieconej aurze”. Panie zostały przywitane bukietem kwiatów i życzeniami przez sołtysa, radę sołecką oraz kierowniczkę domu kultury. Na spotkaniu, przy bogato zastawionym stole, świętowało ponad siedemdziesiąt kobiet. Dla pań na scenie (udekorowanej kwiatami) wystąpiła artystka - Jadwiga Szufrajda, która piosenkami umiliła czas spędzony w domu kultury.

Gościem specjalnym, cieszącym każdą uczestniczkę imprezy, był gigantyczny biały miś. Niedźwiedź prosił panie do tańca, rozdając nagrody za najciekawsze układy taneczne. Rozchwytywany przez panie gość był z nami bardzo długo i każda z kobiet miała możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia.

Po tańcach i indywidualnych sesjach zdjęciowych wszyscy ustawili się do pamiątkowej fotografii.

W  blasku świec oraz pozostając pod urokiem wspaniale spędzonego wieczoru zakończyliśmy spotkanie. Będziemy je długo wspominać!