Aktywna środa w domu kultury

Środa w domu kultury w Ogorzelinach, to dzień, na który czekamy cały tydzień. Dzieci bardzo chętnie biorą udział we wszystkich zajęciach. Tak było i tym razem, kiedy rozpoczęliśmy dzień wspólną zabawą, następnie tworzyliśmy wiosenne obrazy z bibuły. Na zajęciach z "kuchcikowa" wspólnie przygotowaliśmy zdrowe lody z truskawek i banana, a po krótkiej przerwie zabraliśmy się za przygotowywanie wystawy prac malowanych farbami akwarelowymi z motywem kobiety. Dzień był bardzo aktywny, a wszyscy uczestnicy wyszli z zajęć bardzo zadowoleni i uśmiechnięci.