Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Na ostatnich zajęciach ceramicznych, wraz z dziećmi rozpoczęliśmy przygotowywanie prac na wystawę wielkanocną. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem podeszli do stawianych im wyzwań i nowych technik - tworzenia płaskorzeźb z gliny. Każdy stworzył pięknego zająca, który po wyschnięciu i zabezpieczeniu stanie się dekoracją naszego domu kultury. Dzieci wycinały też kształty jaj, które po wyrysowaniu na nich różnych wzorów stawały się pisankami.

Pomimo, iż w kalendarzu nadal zima, my poczuliśmy już zbliżającą się wiosnę i klimat zbliżających się świąt wielkanocnych. Zapraszamy na kolejne zajęcia w przyszły poniedziałek.