Kulinarny tydzień

W tym tygodniu Wiejski Dom Kultury w swojej ofercie skupił uczestników zajęć na zagadnieniach kulinarnych. Nie można tu pozostawić niedopowiedzeń i pomyśleć, że dotyczy to tylko warsztatów kulinarnych, otóż nie. W ramach Kuchcikowa, czyli czynnie działającej grupy uczestników zajęć kulinarnych, zrobiliśmy muffinki i pyszne soki owocowo marchewkowe. Dzieci aktywnie brały udział w przygotowaniach podczas poszczególnych etapów zajęć. Poza dobrym smakiem przyrządzonych pyszności dopisywał nam świetny nastrój. Kawiarenka Malucha wyszła do dzieci z propozycją zabaw sensorycznych, po których przeszliśmy do poważniejszej części warsztatów, gdzie upiekliśmy bułki. Natomiast seniorzy przyrządzili smaczne gofry, którymi zajadały się dzieci z innych grup działających w naszej placówce. W placówce nikt się nie nudzi! Każdy znajdzie coś dla siebie, na każdego czeka moc wyzwań w najlepszej z możliwych odsłonie. Zapraszamy do wspólnej przygody każdego dnia w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach!