Dzień Kota

Co to była za robota!

Każdy pamiętał o Dniu Kota!

Dzieci karmy naznosiły, prezentami dla kotów się cieszyły!

Potem harce i zabawy! Koci dzień był bardzo ciekawy!

Dzieci z grup Bajki PomagajkiKawiarenki Malucha oraz AGRAFKI świętowały ze słodkim poczęstunkiem Dzień Kota. Nie zabrakło przy tym zabawy oraz nowo poznanych  ciekawostek. Dzień Kota zmobilizował nas do zorganizowania zbiórki dla chojnickiego schroniska dla zwierząt Przytulisko.

Najmłodsza grupa dzieci przeżyła ciekawą przygodę z książką, w której doszukiwalismy się fotografii kotów oraz udawaliśmy zwierzątka włączając do zabawy elementy rytmiki. Kolejny etap zajęć, to nasza najbardziej absorbująca i radująca dzieci zabawa sensoryczna. Podczas spotkania włączyliśmy elementy plastyczne ćwiczące małą motorykę, podczas których powstały piękne prace pokazujące oblicze kotów.

Dzieci z grupki teatralnej AGRAFKA Dzień Kota obchodziły podczas warsztatów teatrzyku Kamishibai. Uczestnicy od podstaw budowali scenografię, wymyślali treść jaką chcieli przedstawić widowni po czym odgrywali scenki. Wspaniałe zadanie, które zarówno bawiło, jak i uczyło! Warto nas odwiedzać! Z nami dzieci się uczą, otwierają na pracę w grupie, a co najważniejsze wspaniale się bawią! Zapraszamy do nas!