Przygoda z książką i wypiek chleba

Przygoda z książką nigdy nie jest nudna! Przekonały się o tym dzieci, które w  domu kultury w Ogorzelinach spotkały się z bibliotekarkami z Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach. Najmłodsi uczestnicy zajęć zapoznali się z „ofertą książkową” charzykowskiej biblioteki, przedstawioną przez naszych gości. Było też aktywne czytanie oraz zabawy ruchowe. Do zajęć włączyły się również mamy i opiekunowie najmłodszych. Wspólnie spędzony czas + książki, to gwarancja wspaniałej zabawy. Zachęcamy do tego typu działań.

Kolejnym etapem naszego dnia była wizyta w świetlicy w Lotyniu, gdzie wzięliśmy udział w warsztatach wypieku chleba. Zajęcia, podczas których od podstaw dzieci przygotowały swoje wypieki, zakończyły się wspaniałą spontaniczną zabawą i pieczeniem kiełbasek na ognisku. Dzień pełen wrażeń!