Joga dla kobiet w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Zapraszamy wszystkie chętne Panie na jogę do Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach.

To doskonała praktyka dla osób pracujących przy komputerze lub osób doświadczających bólu, napięć czy jakiegokolwiek innego dyskomfortu w obrębie kręgosłupa.

Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonego instruktora - pani Ewy Stoltmann i mają na celu wzmocnienie pośladków, odcinka lędźwiowego, otworzenie klatki piersiowej, wzmocnienie centrum ciała oraz ogólne poprawienie sylwetki ciała. Dzięki tej praktyce doświadczysz zmniejszenia napięć w ciele, poprawnego ustawienia miednicy oraz wydłużenia kręgosłupa, dzięki skłonom lub wygięciom.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zapraszamy serdecznie!