Raz, dwa, trzy! Baw się z nami także Ty!

Raz, dwa, trzy! Baw się z nami także Ty!

 

Kolejny tydzień pełen atrakcji dobiega końca! Kawiarenka Malucha, Kuchcikowo, Zajęcia Kreatywne czy teatralna AGRAFKA albo roztańczony OGO-DANCE - to nasze propozycje. W domu kultury w Ogorzelinach każde dziecko znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce!

Najmłodsze dzieci bawią się muzyką, odnajdują się w pracach sensorycznych, poznają kolory oraz wspaniale radzą sobie w zadaniach plastycznych. Ostatnie spotkanie poświęcone było świętu Myszki Miki, która odwiedziła nas osobiście.

Warsztaty kreatywne otwierają dzieciom możliwości twórczych prac - zarówno plastycznych, jak i tych, które pozwalają nam bawić się rytmicznie. Staramy się także motywować dzieci do udziału w konkursach, co udaje się doskonale.

Warsztaty teatralne są jak otwarta księga, z której poznajemy niesamowite historie i przygody. Realizujemy się w odgrywaniu postaci scenicznych, wciąż na nowo odkrywamy siebie. Dążymy do wspólnych celów, jesteśmy grupą, dbamy o siebie nawzajem. Poza nauką ról, wdrażamy zabawy ruchowe uczące nas, jak właściwie wcielać się w poszczególne role. Jednak najważniejsze wśród tych zabaw jest poznawanie siebie, wyzwalanie swoich emocji, nazywanie ich i świetnie spędzony czas!

OGO - DANCE poza treningiem układów tanecznych, niesie ze sobą relaks i satysfakcję z osiąganych sukcesów!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem