Teatr papieru w Ogorzelinach

W Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach mieliśmy przyjemność gościć WALNY - TEATR. Podczas spotkania obejrzeliśmy ciekawy spektakl "O jednym takim, co nie lubił siebie". Przedstawienie było niesamowicie intrygujące, niosące ze sobą głębokie przesłanie. Uczestnikami i widzami były przede wszystkim dzieci, ale przyszli do nas także rodzice. Wszystkim bardzo podobał się spektakl. Po widowisku przyszła pora na część warsztatową. Dzieci gniotły i kleiły papier tworząc niesamowite postacie! Po zrobieniu kukiełek nastąpiły prezentacje wykonanych prac i zabawa. To był bardzo dobrze spędzony czas!