Młodzież w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach chętnie gości młodych ludzi w swoich prograch. Młodzież spędza tu wolny czas grając w tenisa stołowego, bilarda czy piłkarzyki.

Ostatnio spotkaliśmy się z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej w Ogorzelinach, której znaczna część uczniów angażuje się w pomoc w realizacji imprez okolicznościowych i inne działania naszej placówki.

Zapraszamy młodzież, która jeszcze nie uczestniczy w zadaniach "Kulturalnego Wolontariatu" do zaangażowania się w nasze działania. Wasza pomoc jest nieoceniona, a satysfakcja, (a także punkty do świadectw szkolnych...) są nagrodą za zaangażowanie.

Zapraszamy do aktywnego i wspólnego spędzania czasu wolnego.

Czekamy na Was w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach!