Zajęcia ceramiczne w Ogorzelinach

Warsztaty ceramiczne to jedne z zajęć, które na stałe wpisały się w ofertę domu kultury w Ogorzelinach. Dzieci z coraz większą odwagą biorą się do pracy przy obróbce gliny, z której potrafią tworzyć już prawdziwe dzieła sztuki. Każdego tygodnia ilość uczestników zajęć się zwiększa. Gdy tylko pozwala pogoda wybieramy się na plac przy Wiejskim Domu Kultury, by tam toczyć i lepić z gliny. W niepogodę pracownią staje się sala plastyczna WDK.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się na warsztaty. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 15.00 do 16.00 (grupa I) oraz od godz. 16.00 do 17.00 (grupa II).