Z wizytą na wystawie klocków LEGO

Z wizytą na wystawie klocków LEGO

Dzieci z domu kultury w Ogorzelinach oraz okolicznych świetlic odwiedziły wystawę klocków LEGO w Gdańsku. Ogromne zaskoczenie i entuzjazm towarzyszyły uczestnikom wycieczki, którzy z zaciekawieniem oglądali poszczególne elementy ogromnej wystawy. Mogliśmy zobaczyć tam między innymi figury inspirowane bajkami Disneya. Znalazło się także coś dla fanów gier komputerowych - bohaterowie poskładani z ogromnej liczby klocków LEGO. Były też makiety z postaciami odkrywców, można było także podziwiać galerię obrazów "malowanych" klockami LEGO. Ogromne zaskoczenie wzbudziła rekonstrukcja pojazdu Batmana, która składała się z 900 000 klocków i mierzyła 7 metrów! Była też wystawa obrazów, przy których dzieci robiły bardzo realistyczne zdjęcia. Wycieczkowicze wtapiali się w tła, na których były ogromne dinozaury i inne (wyglądające jak żywe!) zwierzęta. Największą "frajdą" było jednak samodzielne budowanie różnych konstrukcji z klocków LEGO. W kolorowej strefie zabaw czekały na dzieci różne możliwości tworzenia własnych budowli, z czego skorzystali wszyscy, w tym również dorośli uczestnicy wyjazdu.

Podczas wycieczki spacerowaliśmy też ulicami Gdańska i zjedliśmy przepyszny obiad w jednej z restauracji tego pięknego miasta.

Wyczerpujący, ale pełen wrażeń dzień, kończyliśmy podróżą do domu, podczas której śpiewaliśmy wybierane przez dzieci piosenki - mamy naprawdę utalentowane dzieci!

Do kolejnego dnia wakacji dopinamy pozytywną etykietę i bawimy się dalej! Zapraszamy do nas!

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem