Dom kultury pełen energii

Majowa aura, kwitnące bzy i roztańczone na wietrze dmuchawce inspirują nas do ciekawych aktywności, w które dzieci angażują się z radością.

W tym tygodniu były to zabawy na świeżym powietrzu i warsztaty plastyczne, podczas których do tworzenia obrazów wykorzystaliśmy elementy roślin.

Dzieci z grupy OGO-DANCE ćwiczą już nowe układy taneczne przed zbliżającym się Festynem Rodzinnym, natomiast wolontariuszki z Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach przygotowują dekoracje.