...ale jaja wielkanocne!

...ale jaja wielkanocne!

 

W Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach wielkanocna przygoda dodała nam energii!

Podczas wiosennego spotkania dla dzieci i rodziców mieliśmy mnóstwo atrakcji.

Grupa teatralna AGRAFKA wystąpiła na scenie z przedstawieniem wiosennym. Spektakl rozpoczęła piękna Pani Wiosna witając wszystkich gości. W przedstawieniu nie zabrakło też ciepłego deszczu i zwinnego wiatru - w role te wcielili się chłopcy z naszej grupy.

Tego dnia nie mogło zabraknąć także roztańczonych dzieci z OGO-DANCE. Grupa wykonała ciekawe i rytmiczne układy taneczne nawiązując nimi do budzącej się wiosny.

Kolejną atrakcją były warsztaty, które przeprowadziły seniorki z klubu Niteczka, pokazując dzieciom proste sploty makramy i tworząc z nimi piękne dekoracje: breloczki oraz podstawki do wielkanocnych jajek.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty robienia kartek wielkanocnych. Dzieci wyklejały kolorowe kompozycje metodą quilling.

Na koniec pozostały do wykonania zadania od wielkanocnego zająca. W tym celu udaliśmy się na zewnątrz. Tam, po zrobieniu wszystkich sportowych zadań, dzieciom udało się odnaleźć kosz pełen słodkości!

Tego dnia roztrzygnęliśmy także wielkanocny konkurs plastyczny. Na konkurs zgłoszonych było 25 prac - wszystkie były przepiękne! Pierwsze miejsce w najmłodszej kategorii zdobyła Antonina Krzoska, drugie miejsce Zuzanna Mikusek a trzecie Mateusz Wirkus.

W kategorii starszej pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Synak, miejsce drugie Izabela Skorowska natomiast trzecie miejsce zajął Wojciech Wirkus.

Gratulujemy przede wszystkim zwycięzcom, ale także wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie.

Dzień spędzony cudownie w doborowym towarzystwie przeuroczych dzieci i bardzo miłych rodziców!

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem