Warsztaty teatralne z panią Darią Kwiatkowską

Dzieci z grupy AGRAFKA miały możliwość udziału w warsztatach z panią Darią Kwiatkowską, w trakcie których przygotowywały kwestie recytatorskie z zamysłem wykorzystania nowych umiejętności podczas Dnia Poezji, (który już niedługo...).

Nadchodzi wiosna, więc "Witamy wiosnę! Wierszymy głowy." Pod takim hasłem dzieci doskonaliły swój warsztat teatralny, pobudzały wyobraźnię i inwencję twórczą.

Dzieci uwielbiają zabawy teatralne, młodzi artyści świetnie "popłynęli" porwani nurtem artystycznych lekcji!