Zakończenie ferii zimowych w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Czas szybko mija! Szybko też minęły nasze ferie zimowe. Dużo się działo przez te dwa tygodnie. W ostatnim dniu bawiliśmy się aktywnie na dworze, jedliśmy pieczone ziemniaki. Zajęliśmy się także pomocą w przygotowaniu artykułów potrzebnych do kwestowania podczas finału WOŚP! Bardzo dziękujemy zarówno wolontariuszom, jak i pozostałym dzieciom za pomoc w wycinaniu serduszek!

Zajęcia z naszymi dziećmi to sama przyjemność! Dlatego także zaangażowaliśmy się w zbieranie przez okres zimowego wypoczynku pieczątek na specjalnie przygotowanych obrazkach.

Zebrane pieczątki świadczą o aktywności i zaangażowaniu podczas wszystkich zajęć!

Życzymy dzieciom bezpiecznego powrotu do szkoły i zapraszamy na stałe zajęcia oferowane przez WDK w Ogorzelinach!