Dzień Babci i Dziadka w WDK w Ogorzelinach

Święto Babć i Dziadków to jedno z piękniejszych świąt w ciągu roku. Bardzo się cieszymy, że było nas dziś tak wielu! Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia i szczęścia oraz wszystkiego, co najlepsze!

Specjalnie dla Was dziś w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach Wasze wnuki przedstawiły artystyczne prezentacje.

W dzisiejszym wydarzeniu udział wzięły dzieci z grup: OGO-DANCE oraz "Zabawa w teatr".

W oczach widzów widać było zdumienie i wzruszenie, ale przede wszystkim radość!

Dzieci zaprosiły dziadków do wspólnej zabawy podczas tańca integracyjnego. Spotkało się to z ogromną aprobatą!

Cieszymy się, że mogliśmy być dziś z Wami!

Zapraszamy do fotogalerii!