Warsztaty i zabawy w kolorach jesiennych liści

W Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach dzieci przywitały jesień bardzo aktywnie i kolorowo. Uczestnicy jesiennych warsztatów wykonali wspaniałe malunki na szkle i drewnie, co niektórzy pokusili się także o prace z plasteliny. Prace warsztatowe przeplatane były jesiennymi zabawami, podczas których dzieci mogły wykazać się sprawnością ruchową oraz wiedzą na temat jesiennych barw, warzyw i owoców.

Podczas spotkania został również rozstrzygnięty konkurs jarzębinowy oraz rozdane zostały nagrody i dyplomy.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce Paweł Mikusek

II miejsce Rozalia Stolpa

III miejsce Zuzanna Mikusek

Pozostali uczestnicy konkursu zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Z uśmiechem na twarzy i pełnią energii wchodzimy w kolejną porę roku - jesień! Na pewno będziemy się doskonale bawić! Zapraszamy do Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach na jesienne spotkania dla dzieci i młodzieży!